"שיעורי היוגה נותנים לי איזון פיזי ומנטאלי" מקבלת הרבה. תרגול פיזי וגם מנטאלי ונפשי. רוגע, אנרגיות, תחושה טובה, ניקוי ראש מהבלאגן שיש לי בראש כל היום. הגוף מתגמש יותר ומתחזק. המטודה הזאת ששולפים קלף בתחילת השיעור עוזרת לסדר דברים בראש.. בשיעור האחרון הייתה לי תובנה בזכות הקלף שקיבלתי, זה התחבר לי בדיוק לנושא שהייתי עסוקה בו ממש באותן שעות, זאת הייתה הברקה שנתנה לי תשובה לאותו רגע ולאותה דילמה. המטרה שהגעתי איתה לשיעורים שלך הייתה איזון רגשי ומנטאלי ואת זה אני מקבלת בשיעורים.

שחם גלזר- אבן יהודה

"אני יוצאת מכאן בתחושה שאני חזקה יותר ובאותה מידה גם משוחרת יותר." במפגש הראשון הרגשתי שיש לי ספייס להירגע, להתחבר לגוף שלי, לעצור את המחשבות. הייתה אוירה שכולם מתקבלים פה באהבה, כל אחד פה בשיעור פרטי. כשיצאתי מהשיעור הראשון, הרגשתי שכל איבר במקום והגוף יותר חופשי, פחות מכווץ. באתי בגלל הגב והנפש בעיקר בשביל הנפש ובהמלצת הרופא ליוגה או פילאטיס. אחרי השיעור הראשון הרגשתי ממש טוב פשוט שחרור כזה מכל הכיווצים שיש לי בגוף. אני יוצאת מכאן בתחושה שאני חזקה יותר ובאותה מידה גם משוחרת יותר. אני מרגישה הבדל משמעותי בין התחושה שאיתה יצאתי משעור בסטודיו C שהייתה חולשה קרובה להתעלפות לבין תחושת החוזק הפנימי והחיצוני שאיתה אני יוצאת מהשיעור אצלך.

הילה- אבן יהודה

"כאן רכשתי מקצוע לחיים שגורם לי הנאה יום יומית". בשיעור האחרון הבנתי ששיטת יוגנגה יוגה זה הבית שלי. זה הבסיס שלי וזה מרגיש כמו להיות בבית. כאן אני מקבלת הרבה יותר מאשר תרגול פיזי. בזכות המדיטציה המודרכת, הקלפים וההסברים שלך, בכל שיעור יש תובנות חדשות. זאת למידה פיזית, רוחנית ומעצימה לנפש. כמורה ליוגה לילדים ועכשיו גם למבוגרים, למדתי ממך (ומקווה עוד הרבה שנים ללמוד ממך) איך להתבונן באנשים ולטפל בהם. כאן רכשתי מקצוע לחיים שגורם לי הנאה יום יומית. דבר משמעותי נוסף עבורי זה שלמדתי להסתכל פנימה ובזכות זה לאהוב את עצמי ואת הגוף שלי באופן מודע יותר. בליווי האינטימי שיש לפעמים בשיעורים שלך, הבנתי ורכשתי את היכולת לראות את הדברים מזוויות שונות ולקבל את עצמי ואת האחר, מתוך ההבנה שכל אדם הוא שונה. הוא אחר. זה פתר ופותר הרבה בעיות בחיים. מאחלת לעצמי בבוא היום, תלמיד שיכתוב אלי גם מכתב כזה. אוהבת אותך.

ניקי חפץ- קדימה

"שעורי היוגה אצלך הם עוגן בחיי" אני מאד נהנית לבוא לכאן, זה עוגן בחיים שלי. עושה משהו בשביל הבריאות שלי. מאד עזר לי בהקשר של הגב, באתי עם כאבים והיום אין לי. הכניס לי חמצן לגוף עוזר לי עם האישיאס. השיעור האחרון הכניס בי אופטימיות כי הצלחתי לבצע תרגילים שלא האמנתי שאוכל, בצורה טובה יותר ולהישאר לאורך זמן. אני אוהבת את הגמישות שאת מביאה לשיעור, שאת מתאימה גם את השיעור לתלמידים הנוכחים בחדר וגם לכל אחד לפי מצבו האישי באותו היום. יש לך הקשבה לצרכים של האנשים כאן. מעבר לזה שאת מורה ליוגה, כי יש הרבה מורים ליוגה אני חושבת שזה החוזק שלך. הכי משמעותי עבורי- עצם העובדה שאני מתמידה כבר מספר שנים.. מעולם לא התמדתי באיזשהו חוג וזה כבר מעיד שהעשייה כאן היא מאד משמעותית עבורי. מעבר לזה קיבלתי כלים להתמודד עם כל מיני מצבים של אי נוחות בגוף, לדוגמא כשאני מרגישה את הנקודה שמציקה לי לפעמים בגב, אני נשכבת על המזרון ועושה את סדרת הגב . זה מיד עוזר.

ענת גבע- צורן

"היוגה מחזירה אותי לנערות, בתפיסה שלי את עצמי ".. אני מתרגלת מדיטציה אצלך שזה רווח נקי ומזיזה את הגוף שלי. אני מאד מאמינה שהיוגה שאני עושה אצלך היא דרך מעולה לשמר את הגוף. אני אוהבת את הדיוק שלך ואת הקושי במהלך התרגול ותחושת ההתגברות על הקושי וכמובן גם את החברה.. הכי משמעותי אצלי באופן כללי הוא השיפור ביציבה שלי, בעמידה שלי, יציבות שלד שריר מאד משמעותי עבורי והדבר הנוסף הוא שיש לי אמביציה להתקדם לעמידת ידיים וראש וכד', כי זה מחזיר אותי לנערות בתפיסה שלי את עצמי. מעורר את תחושת הנעורים. בעיניים הסיניות, נורא חשוב לשמור על הגמישות של השריר. יוגה ורפואה סינית מאד חופפים.

מירב סבר- קדימה

השיפור בגמישות הפיזית והרגשית, זה הכי משמעותי עבורי" בצד הפיזי חיזוק הגוף וגמישות. השיעורים תורמים לי ליציבה יותר נכונה במשך היום, גם כשאני יושב במשרד, אני חושב על איך אני יושב, משתדל לשבת זקוף ולנשום דרך האף. אני מודע יותר להתנהלות הפיזית שלי ומשפר אותה. בסוף השיעור אני כבר מרגיש רגוע יותר. זאת טכניקה שאני יכול להשתמש בה לפני ואחרי כל פעילות אחרת. השיפור בגמישות הפיזית והרגשית זה הכי משמעותי עבורי. באתי לכאן במיוחד עבור נושא הגמישות וזה עוזר לי. אני מצטער על כך שאני לא יכול לבוא יותר.

אודי פלס- אבן יהודה

הכי משמעותי עבורי הוא האיזון הפנימי. ההתאפסות שלי על עצמי" ביום חמישי היה שיעור פצצה.. כל הסוף שבוע הרגשתי את האגן בעקבות העבודה שעשינו. במפגש האחרון ובמפגשים בכלל, אני מרגישה פתיחה טובה בבית החזה, אני מתיישרת על האמצע שלי, מתאפסת פיזית ורגשית. ברור לי שהפתיחה וההתיישרות שלי זה תהליך שניבנה ומתעצם עם הזמן. השיעורים תורמים לי לנשימה, אני מוצאת את עצמי נושמת במודע, בסיטואציות יומיומיות. הכי משמעותי זה האיזון הפנימי, ההתאפסות על עצמי, הפוקוס, ההתרכזות, וזה יוצר שקט פנימי ממכר שרית אבירם

שרית אבירם- נתניה

"בזכות השיעורים אצלך, אני מורה (לספורט) טובה יותר, הגוף שלי חזק יותר, מדגימה יותר טוב ובביטחון. אני לוקחת ממך ומלמדת את התלמידים שלי.." אצלך אני לומדת לעשות מדיטציה ולהתחבר לעצמי. אצלך 20 דקות של התבוננות עוברות בלי בעיה. לומדת להיות נוכחת במדיטציה. מרגישה מאד טוב עם הגוף שלי, מרגישה שהגוף שלי חזק יותר, וכשאני לא באה אני מרגישה את ההבדל. זה הפך להיות חלק מההתנהלות שלי בחיים. הרבה פעמים בשיעור עולות תשובות לשאלות שאני תוהה לגביהם במשך היום וזה נפלא. שעה וחצי שאני נותנת לעצמי במתנה. גם מבחינה חברתית אני מרגישה איתך מאד בנוח וגם עם הקבוצה. אני נהנית מהדיוק שלך וזה שאת לא מוותרת לנו ואת מפתיעה אותי כל פעם מחדש איך יוצא לך שיעור כל כך מוצלח. הכי משמעותי זה שאני גמישה היום יותר מאי פעם. אני חושבת שאני מורה [לספורט] טובה יותר. אני מרגישה שהגוף שלי חזק יותר, מדגימה לתלמידים שלי יותר טוב ובביטחון רב יותר. הרבה פעמים אני לוקחת ממך ומלמדת את התלמידים שלי. הם מתים על זה.

ורוד מעוז- אבן יהודה

הגעתי אליך עם כאבים ביד ועכשיו זה כמעט נעלם" היוגה איתך מעניקה לי חוויה פיזית נעימה, מתיחות טובות, אני מאד נהנית. נהנית מההזדמנות להיות בשקט בקטע של התבוננות, לנקות את הראש, מה שאין לי ביום יום. נהנית מזה שאני שומרת ומגדילה את טווחי התנועה שלי ומרגישה שזה תורם לבריאות הכללית שלי. השינוי המשמעותי היה בהתחלה שהגעתי עם כאבים ביד ועכשיו זה כמעט נעלם. זה מאד משמעותי עבורי, פריצת הדרך של ההחלמה של היד.

רוחל'ה לביא- קדימה

"הגעתי אליך כדי להימנע מניתוח בברך ומאז עברו 7 שנים.." במהלך השיעור של היום, הגוף כולו נפתח והרגשתי ממש ריפוי לכתף . זה כבר נהיה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי ואם אני לא עושה את זה אני מרגיש רע. פעמיים בשבוע לתרגל זה חשוב מאד וגם המדיטציה בתחילת השיעור, זה חלק שמוסיף לי מאד לתחושה הכללית. הכי משמעותי אני חושב זה ההקשבה לגוף, ההתייחסות לגוף ויחסי הגומלין בין המערכות השונות של הגוף. הגעתי אליך [לפני 7 שנים בערך] בעקבות הגב שהיום השתפר מצבו לעין ארוך, וגם בגלל הברך [במקום ניתוח] וזה עבר, והכתף- עבר והצוואר – עבר. הטיפול הרוטיני בגוף, גם לא נותן לדברים להתדרדר. היוגה בשבילי זה לטווח ארוך כמו דרך חיים. עם ההתמדה ועם הוותק שלי אני יכול להגיד שזה טוב לריפוי וגם למניעה. מצב הגוף שלי הרבה יותר טוב מבעבר.

דורון קצב-  קדימה

"בזכות השעורים שלך, היום אני יודעת להיות שלמה עם עצמי" מהשיעור הראשון ועד היום [3 שנים] , בכל שיעור אני ממש נטענת גם בחלק הפיזי וגם בחלק הנפשי, אני לוקחת מהשיעור המון ליום יום, להתמודדות שלי, להסתכלות שלי על העולם ולהשקפת העולם שלי. זה פועל עלי כמו קסם. זאת באמת שיטה יוצאת מין הכלל, עשיתי המון דברים בעבר ותמיד היה חסר שם משהו כאן לא חסר כלום זה נותן מענה כולל לכל הצרכים הפיזיים והנפשיים. אצלך השילוב הוא בלתי רגיל. האווירה בשיעורים שלך מאד נעימה, אני שומעת איך את מדברת לאנשים, את יודעת איך להרים אותם, מדרבנת ולא לוחצת עליהם. ואת נותנת לכל אחד מה שהוא צריך. הכי משמעותי שקיבלתי הוא כלים לקבלה עצמית, לקבל את עצמי כמו שאני בהתאם ליכולות שלי ולא לעשות השוואות עם אחרים. אני יודעת היום להיות שלמה עם מי שאני.

מריה אלטשולר- קרית השרון

צור קשר